Od A do Z - Czyli jak zaczynaliśmy i na jakim etapie jesteśmy...
Autor Wiadomość
bboy4 Offline
Młody
**




Liczba postów: 18
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
#1
Od A do Z - Czyli jak zaczynaliśmy i na jakim etapie jesteśmy...
Ponieważ mało się jeszcze dzieje na forum zaczynam jako pierwszy...

Wątek generalnie ma służyć zapoznaniu się , jak inni zaczynali swoją przygodę z dwoma kółkami , jak im szło , czy mieli gleby i jak do nich doszło...


1. Pierwszy zezon - zaczynałem 3 lata temu na Hondzie Shadow 750 - Choper ale mocny jak na pierwsze moto... To właśnie ten motocykl zaraził mnie do szpiku - Spowodował że zdałem prawko bo wiedziałem że chce latać i tak się zaczęło. Motocykl kupił sobie mój ojciec ale ja więcej nim jeździłem niż ojciec. Zrobiłem około 2 tysiące kilometrów (sezon bez gleby)

2. Drugi sezon zacząłem sprzedażą Hondy i kupiłem Suzuki GSXF 600 z 1999 roku i strój - Sezon drugi na Suzuki to przede wszystkim długie trasy - Zrobiłem nim 9 tysięcy kilometrów w jednym sezonie. Nauczyłem się dobrze jeździć , szybko jeździć , dobrze hamować , jazdy w korkach (do Warszawy mam 230 kilometrów w jedną strone , byłem tam 9 razy w sezonie) - Nauczyłem się myśleć za siebie i za innych. (Żadnej gleby)

3. Trzeci sezon - Pojawiła się aktualna Yamaha R1 Red_icon_mad2 Od maja zrobiłem nią 3 tysiące kilometrów , ponieważ to mój pierwszy litr początkowo traktowałem manetke troche delikatniej niż w tej chwili. Sprzęt spisuje się dobrze , jest dla mnie wystarczająco zrywny i szybki. Narazie żadnej gleby...

Jedyna rzecz której narazie nie potrafie ogarnąć to otworzyć przepustnice na pierwszym biegu do końca... Bieg dociągam do końca obrotów , ale nie otwieram przepustnicy na maxa bo jestem troszke przerażony postawieniem na gume... Oczywiście zdarzyło mi się postawić ją na gume kilka razy , ale nie było to zamierzone tylko przypadkowe... Red_icon_mad2 Na autostradzie zamkniętej narazie poleciałem 268km/h...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2010-07-16, 03:42 PM przez bboy4.)
2010-07-16, 03:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Od A do Z - Czyli jak zaczynaliśmy i na jakim etapie jesteśmy... - bboy4 - 2010-07-16, 03:36 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->