Od A do Z - Czyli jak zaczynaliśmy i na jakim etapie jesteśmy...
Autor Wiadomość
konusmarcin Offline
Marcin
***

Łódź
RN 12

Liczba postów: 108
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#21
RE: Od A do Z - Czyli jak zaczynaliśmy i na jakim etapie jesteśmy...
Moje początki podobne do większości. Pierwszy komar gdy miałem lat 10 i trochę pod okiem i rękom Taty MZ 250. Później w wieku 15 lat dostałem swoją własną MZ TS 250 zakupioną od sąsiada, potem dokupiłem sobie jeszcze od mamy mojej koleżanki CZ 350 ( z przebiegiem 316 km) i MZ ETZ 251. Trochę czasu później sprzedałem owe sprzęty i zakupiłem CB 400, fajnie się jeździło i miło wspominam ten motorek. Następnym moto po długiej debacie z Tatą (między Radianką, a fj 1100 ) wybrałem Yamahę FJ 1100 ładnie się prezentującą i nieźle zasuwającą. Zjeździłem nią kawał Polski, ale pewnego dnia jadąc do pracy wcześnie rano pewna pani stwierdziła, że skręci z pobocza w lewo i tak wylądowałem w szpitalu, a moto nadawało się tylko na części i tak też go sprzedałem. Po małej przerwie (pół roku na zwolnieniu, ale jak tylko mnie wypuścili ze szpitala od razu dopadłem kumpla kawasa ZX-R ) odłożyłem trochę kasy na R1 rn04, ale tu stanąłem przed wyborem motor lub początek budowy domu, padło na budowę. Po postawieniu domu przyszedł TEN DZIEŃ i pojechałem obejrzeć wymarzoną srebrną R1 rn09 rocznik 2003. oczywiście kupiłem ją i nawet nie przeszkodziła mi ujemna temperatura i leżący śnieg (zakup w styczniu, temp. -12 stopni, odległość od domu 42 km), szczęśliwie dojechałem do domu i mam ja do dziś. Obecnie przerobiłem ją na naked-a z przodem (lampa, półka, mini owiewka) od FZ 1, lepsza pozycja dla moich pleców. W tym roku pojechałem nią na Slovakiarig i okazało się, że to jest TO !!!!
2012-05-15, 06:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Od A do Z - Czyli jak zaczynaliśmy i na jakim etapie jesteśmy... - konusmarcin - 2012-05-15, 06:48 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->