Mocy przybywaj! czyli wykresiki z hamowni ;)
Autor Wiadomość
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#61
RE: Mocy przybywaj! czyli wykresiki z hamowni ;)
Spoko - fajnie ze sie gosciowi chcialo sprawdzic ile naprawda ma r1. Nizej jest porownanie mojej rn09 (pelny micron Serpent, velocity stacks w airboxie, wyciety exup, ais i PC3 z mapa) vs rn09 mojego znajomego (strojona w Holandii dla jednego teamu, z dodatkow pelna yoshimura, pc3, K&N, wyciety exup i jakies inne modyfikacje silnikowe, detali nie znam ale jezdzilem tym moto i zap.... jak wsciekla). Wyniki z kola.

Wrzucam zebyscie mieli poglad a nie wierzyli w 200-KM bajki wyssane z palca po tym jak ktos byle jakie tlumiczki sobie zamontuje. Dla ciekawskich dorzucam wykresik 2012 zx10r na oryginalnym i kitowym ecu plus pare innych modyfikacji. Gania to sobie w MMP i dalej bawimy sie w jej podkrecanie Red_icon_wink

RobakR1 - mysle ze jakies 160-165 powinna liznac ale bez hamowni to wrozenie z fusow. Wrzucalem wczesniej wykresy mojej EU rn22 /bez odblokowanego ECU/ na podobnym zestawie ale z PCV, takze masz porownanie.


Załączone pliki Obrazki
       
2014-06-20, 10:52 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Mocy przybywaj! czyli wykresiki z hamowni ;) - Artur86 - 2014-06-17, 01:37 PM
RE: Mocy przybywaj! czyli wykresiki z hamowni ;) - marider - 2014-06-20, 10:52 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->