Ostatnie domowe Grand Prix dla VR46 czy zostanie zapięte mistrzowską klamrą...o-)o
Autor Wiadomość
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#1
Ostatnie domowe Grand Prix dla VR46 czy zostanie zapięte mistrzowską klamrą...o-)o
Cześć wszystkim...o-)o

Wielkimi krokami zbliżamy się do kresu pewnej epoki, do kresu pewnej kariery, do kresu pewnej niemocy,..

Ostatnia domowa runda Vale jak się okazuje nie jest taka dla mnie bolesna jak wcześniej myślałem. Nie powiem prawdy kiedy powiem, że nie próbowałem pojechać na te ostatnie w tym sezonie rundy w Misano. Najpierw pierwsze Misano przeleciało, teraz drugie, ale czy ma to jakieś znaczenie kiedy, na żywo, na torze widziałeś Doctora ostatni raz w roli zawodnika? Z perspektywy czasu cieszę się, że w ogóle dane mi było widzieć parę razy VR46 na żywo. Żeby było mniej dramatycznie. W demokratycznym referendum zorganizowanym w kręgu mojej wyścigowej rodziny, solidarna większość była za tym aby naszą ostatnią rundą z VR46 było jednak nasze ukochane TT Assen, w którym uczestniczyliśmy w 2018 roku, TT Assen, to tor na którym VR46 był zawsze silny. W obecnym sezonie został również wyróżniony przez władze honorowany obywatelstwem tej holenderskiej świątyni prędkości. Znowu, z perspektywy czasu mam wrażenie, że pomimo tragedii jaka rozegrała się na świecie w sezonie 2020, kibicom Doctora, było łatwiej wyciszyć się i zrozumieć, że każda seria ma jakiś koniec. Właśnie koniec serii zawodniczej Vale, kończy jednocześnie serię fanatycznego kibicowania, która dla niektórych trwała czynnie uwaga od 1996. Jak mnie zapytasz czy się o niego martwię. To zapytam o kogo? NO o Vale? Odpowiem jak ojciec dziecka idącego na studia: Martwię się, ale wiem, że da radę, bo jak nie, to go wydziedziczę hehehe...o-)o

Vale jako sportowiec pokazał ludziom, że można być w gazie trochę dłużej niż wszyscy mówią. Bycie w treningu zależy od wielu czynników, w których skład wchodzi również jedna prosta nazwana "chęć, żeby robić".
Dla mnie Doctor pozostanie zawsze jako wzór sportowca, przedsiębiorcy i nauczyciela, nie wspominając o słowie LEGENDA. Myślę, że czas w którym będziemy wspominać jego kosmiczne wyczyny na torze i po za nim nie będzie już nigdy czasem straconym...o-)o
To takie powolne domykanie klamry jeśli chodzi o mnie, kolejna klamerka, która w moim odczuciu doda wisienki na torcie kariery VR46 jest wielka szansa wygrania przez Fabio tytułu. Nie dość, że może być tytuł jakby nie było bezpośredniego następcy Vale w Yamasze, to jeszcze w Misano w niewielkiej odległości od Akademii VR46, gdzie raz na jakiś czas i Fabio śmigał...o-)o

W Hollywood w czołówce filmu klasy B, usłyszelibyśmy:
To był Stary Lis Arcymistrz, którego koniec naznaczył Młody Nowy Szybszy Mistrz!
Pozostaje pytanie i tu narrator robi pauzę i pyta.
Ale czy Diablo zostanie Legendą jak The Old Fox Doctor VR46?
Znowu pauza do tego nastrojowa muzyka i na koniec:
Premiera wkrótce w kinach...o-)o
Jak jeszcze Fabio wygra w Misano, to będzie naprawdę historia na film hehehe Red_icon_smoke
I na pewno złota rybka Lin powie ''A nie mówiłem" tego ja MR nie mogę się doczekać Red_icon_cheesygrin

Apropo wyścigowego filmu tradycyjny rozkład jazdy na ostatnie za fajerom motoloko VR46, w TV będą jak ostatnio to się utrzymuje urwane sceny w PSN i tylko w niedzielę. W polstagołgoł od piątku do niedzieli do odciny zalogowania. ,
Link do resztek wolności na polsatsport.pl później jak się uda...o-)o
 
https://www.teleman.pl/program-tv/stacje...2021-10-24

https://polsatgo.pl/live/2210-godz-0900-...gowa/29511
https://polsatgo.pl/live/2310-godz-0900-...acje/29512
https://polsatgo.pl/live/2410-godz-0900-...scig/29513

Bonus PACK od PolsatGo ostatnio mówiłem, że wygląda dziwnie, dzisiaj mówię, że nie wygląda w ogóle...

Pozdrawiam Was do odciny trzymając kciuki, żeby kręcili filmy o LEGENDACH...o-)o
2021-10-22, 02:37 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Ostatnie domowe Grand Prix dla VR46 czy zostanie zapięte mistrzowską klamrą...o-)o - MReusz - 2021-10-22, 02:37 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->