90 lat Świątyni Prędkości, czyli holenderskie Tourist Trophy w Assen...o-)o
Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#8
RE: 90 lat Świątyni Prędkości, czyli holenderskie Tourist Trophy w Assen...o-)o
Ja zauważyłem, że jeździ bardziej skoncentrowany, ma tempo w FP, nie tylko na jedno kółko. Coraz rzadziej popełnia głupie błędy jak w poprzednim sezonie, no i nareszcie przestał pajacować na motocyklu po błędach Red_icon_cheesygrin
Tak jak pisałem, czuć powoli od niego tą pewność siebie, patrząc co robi Mir, Zarco, Jacek, Fabio wygląda najpewniej i jest praktycznie "regularny" Red_icon_wink

Oczywiście rozumiem Twoje podejście i szanuje, nie posiadam takiej wiedzy o Moto GP, oraz elokwencji jaką Ty masz, jest dużo racji w tym co piszesz  Red_icon_wink
Ja jako zwykły kibic, pasjonat marki zawsze się cieszę kiedy wygrywa Yamaha, z tym wyjątkiem, że do Viniego straciłem cierpliwość... Jest taki nijaki w wyścigu, że aż żal na to patrzeć (wyjątkiem tegoroczny Katar) za to w testach najszybszy Red_icon_cheesygrin
Fabio, no cóż mocno kibicuję i liczę, że ten rok będzie dla niebieskich Red_icon_smile
Pozdrawiam do odciny... o-)o
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2021-06-30, 01:10 PM przez żaba.)
2021-06-30, 01:08 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: 90 lat Świątyni Prędkości, czyli holenderskie Tourist Trophy w Assen...o-)o - żaba - 2021-06-30, 01:08 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->