Zlot VII i pół - JKMW Kotwica - Świnoujście
Autor Wiadomość
Platun Offline
Rn12 BLUE
***




Liczba postów: 219
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1
#1
Zlot VII i pół - JKMW Kotwica - Świnoujście
Pogadałem z kim trzeba iii... mamy zielone światło. W przeciągu dwóch miesięcy możemy robić zlot. Teren na grilla/ ognisko jest. Miejsce na motocykle jest(ogrodzone więc nic się im nie stanie a jak ktoś bardzo się będzie bał to do mnie do garażu schowamy) Gorzej z autami bo na teren wojskowy(klub) nikt autem nie wjedzie więc albo pod klubem trzeba będzie zostawić/ na parkingu pod blokiem/ parking płatny... kto co lubi. Na górze są dwa pomieszczenia. Jedno z łóżkami(chyba 4 jedynki) drugie służy jako świetlica i tam też możemy kimać tylko trzeba będzie ogarnąć materace... bo większość przypływających śpi na swoich jachtach  Red_icon_LOL  Lodówka co by żarcie tfu wódeczkę mrozić jest. Kuchni brak... ale komu by się chciało w niej siedzieć... Kibelki/ prysznice są... Chodź ja bym to bardziej nazwał sanitariatami... Hotelu 5* się nie spodziewajcie... chodź żeglarze nie narzekają Red_icon_LOL  Ciepła woda jest Red_icon_LOL  Tak więc pomyślałem, że dziewczyny do pokoju gdzie są 4 wyrka. A reszta bandy do świetlicy na glebę... albo na pole do namiotów bo też możemy rozstawić.... ogólnie prawie cały klub będzie do naszej dyspozycji... Ogólnie to zastanawiajcie się czy chcecie przyjechać nad morze... a jak tak to w jakim terminie(bo będę musiał to zgłosić co by się nam inna ekipa nie wcisnęła)  i tak jak pisałem wyżej super warunków się nie spodziewajcie... Chodź wszystko czego człowiek potrzebuje jest... (a jak ktoś ma wysokie wymagania to jest X hoteli do wynajmu) 


ps. Jak o czymś zapomniałem to dopisze. Jak macie pytania to śmiało.
aa jak by ktoś nie wiedział to miejscowość - Świnoujście Red_icon_banana  zachodniopomorskie, tobołki będzie do mnie bez problemu wysłać co by się z tym na moto nie wkurzać a po wszystkim porozsyłam.

Podsumowując musimy wybrać termin w którym chcemy się spotkać. Do końca sierpnia możemy w każdy weekend. Teraz tylko od was zależy kiedy będzie większości osób pasować... Fajnie by było gdybyśmy do końca przyszłego tygodnia ustalili wspólnie termin.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-06-18, 06:42 PM przez Platun.)
2020-06-18, 06:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Zlot VII i pół - JKMW Kotwica - Świnoujście - Platun - 2020-06-18, 06:40 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->