Pierwszy raz na torze - porady, czasy, itp.
Autor Wiadomość
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,666
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#1
Pierwszy raz na torze - porady, czasy, itp.
Witajcie.

Pewna część z Was ma to już za sobą, inni jak ja mimo ponad 21lat na moto, z czego 12 na sportach nigdy na torze nie jeździłem.
Jeśli macie chwilę to podzielcie się jak przygotować się do pierwszego dnia na torze.
Mam na myśli obiekt wielkości Poznania, nie kartingi jak Radom.

Tylko przy przelewaniu do neta Waszej wiedzy napiszcie to co faktycznie jest konieczne, bo może okazać się, że po jednym dniu "zawodnik" uzna, że więcej się nie pojawi, więc uwagi typu: kupno kocy, busa itp. raczej nie wchodzi w grę Red_icon_cheesygrin
Co innego jak się spodoba hehehehe ale to temat innego wątku.
Napiszcie, czy łapać się za najszybszym, czy jechać swoim tempem, ale wtedy nie podpatrzymy linii przejazdu bardziej doświadczonych. Czy pałować do odciny na każdym biegu, czy skupiać się na innych aspektach jak np. hamowanie.
Właśnie, kiedy hamować, kiedy dodawać gazu itp. Pamiętając, że piszecie dla laika, który będzie miał swój pierwszy raz.


Dodatkowo przy opisie podajcie jakie były Wasze czasy podczas pierwszych jazd na danym torze, aby wiedzieć co będzie ok, a co obciachem i lepiej przemilczeć hehehehehe

Dzięki.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2020-05-21, 08:36 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Pierwszy raz na torze - porady, czasy, itp. - Koczis - 2020-05-21, 08:36 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->