Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
Autor Wiadomość
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#38
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
(2020-04-22, 07:14 PM)żaba napisał(a): ... mówi dlaczego założył to ponczo, a założył dlatego, że jakiś "fachowiec" w tv się tak ubrał i jest wiarygodny, to on tez spróbuje, taki sarkazm Red_icon_wink


No nie Red_icon_wink 
Na samym początku tego właśnie filmu mówi, że skoro w TV występują znachorzy poprzebierani za medyków, no to on sie musi od nich różnic i zrobił się na znachora Red_icon_smoke

A ten akurat Pan DOKTOR nie zasługuje sobie na miano "typa". Więcej szacunku do wiedzy Panie zwir0
Kto chce, ten rozumie, kto jest tępa dzida, no to ... smuteczek.
Plusem tej chorej sytuacji jest to, że płeć "piękna" zaoszczędzi na kosmetykach, bo ... maseczki są tańsze Red_icon_banana
===========================================

Wracając do tematu, wczoraj troszkę polatałem na moto i mijałem po drodze sporo grupek po 2-5 motocykli ... i wszyscy serdecznie sie pozdrawiali bardzo wysoko uniesioną lewą, jak by dawno nie widzieli drugiego motocyklisty Red_icon_cheesygrin
Mijałem miśków, stałem z nimi równolegle na światłach (oni oczywiście w maseczkach) i luzik. Może w końcu ... Icon_wall
Tak, że Panowie ... na koń!!!  Red_icon_jump Icon_rock
Telefonowałem na tor Radom, bo patrząc na ich kalendarz, to tor jak by był czynny, ale miła pani wyprowadziła mnie z błędu i powiedziała, że jak rząd wprowadzi 3-ci etap odmrożenia gospodarki, no to i oni ruszą, razem z siłowniami itp. 

Mnie już nosi i w przyszłym tygodniu (bo teraz w fabryce musze siedzieć) biere pita i uderzam na moje MOKRO RING ... o ile ochrona mnie nie wypierdzieli Red_icon_cheesygrin
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2020-04-24, 08:30 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020 - shogun_zag - 2020-04-24, 08:30 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->