Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
Autor Wiadomość
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#1
Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
Cześć wszystkim...o-)o
Kiedy już myślisz, że nic się w sezonie spektakularnego nie wydarzy naglę spada na Ciebie news jak kula armatnia na rycerza średniowiecza. który po zaistniałej sytuacji zastanawia się co robi kur.a kula armatnia w średniowieczu. Jak rycerz średniowiecza mam dzisiaj podobne przemyślenia na temat decyzji Jorge Lorenzo o zakończeniu kariery. Przyznam, że oglądając konferencję pomimo, że nigdy nie darzyłem go hura sympatią, poczułem pewnego rodzaju smutek i żal. Pewnie dlatego, że działo się przez te sezony oj działo, był on postacią kontrowersyjną i jak nazwał to VR46 w wolnym tłumaczeniu konkretną (lub jak kto woli betonem). Trzeba mu przyznać, że uparcie dążył do celu. Wracając do przeszłości właśnie Dziś jestem przekonany, że Jorge odchodząc z Yamahy zabrał ze sobą jedną ważną część, mianowicie to, że Yamaha była przekotem, mistrzowskim motocyklem. Pamiętny 2015 mocno odbił się Hondzie czkawką jak również jej cudownemu dziecku. Jak nie Lorek to Rossi, ale małolat tupiąc nóżką nie mógł przełknąć, że Rossi, wolał przegrać z Hiszpanem. Reszta już była kwestią czasu. Potoczyło się jak potoczyło. Nie ma Lorka, będą dwa Marquezy. Takie jest moje zdanie i stawiam tu kropkę.
2019-11-14, 11:59 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o - MReusz - 2019-11-14, 11:59 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->