R1 RN22 2013r Ostatnia nowa sztuka w Polsce ;)
Autor Wiadomość
Peacemaker Offline
Młody
**




Liczba postów: 10
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
#1
R1 RN22 2013r Ostatnia nowa sztuka w Polsce ;)
Witam szanowne grono forumowiczów.

Myślę, że ten moment właśnie nadszedł. Oferuję moją Niunię. Tylko w dobre ręce Red_icon_smile

Er jedynka znalazła mnie w salonie Poland Position, w roku 2015. Zakup finalizowałem dokładnie 31.12.2015. W kwietniu 2016 przywiozła mnie do domu i tak zaczęła się moja przygoda z supersportem. Wcześniej była Kawa Z1000SX, wcześniej Yama FZ8. Zawsze jednak wiedziałem, że SS to jest moja bajka. 

Yamaha jest ze mną trzeci rok. Rzeczywiście była to ostatnia w Polsce, fabrycznie nowa RN22. Stała sobie bidula w kącie i patrzyła takim smutnym wzrokiem :Red_icon_smiled razu wiedziałem, że jest moja. 

Jakiś tydzień temu odebrałem ją z przeglądu przygotowawczego po zimie. Zmiana oleju (po jakichś trzech chyba tysiącach zresztą), zmiana płynu hamulcowego na półpro, coby się tak nie gotował przy torowaniu, wymiana opon z RS10 na R11 (medium), ale o wrażeniach z jazdy na tych gumach pewnie napisze już nowy właściciel.

Dlaczego jest taka wyjątkowo... droga? Bo jest droga Red_icon_wink
Proszę bardzo:

1. Rok 2013, wyjechała z salonu 2016. Od nowego w moich rękach. Ułożona jak należy. Do 500km bardzo spokojnie, kilka przeciągnięć podczas jazdy autostradowej do domu, po 500km trochę szybszych odcinków, ale bez szaleństw.
Po 1000km zmiana oleju i normalna radość z jazdy.
Aktualny przebieg 15.060 km. Wszystkie kilometry zrobione tylko przeze mnie.

2. Oryginalna, akcesoryjna wysoka szyba, przezroczysta.

3. Crashpady oryginalne, akcesoryjne oraz Rizoma - silnik, obie osie, rolki pod stojak.

4. Tankpady Techspec, snakeskin.

5. Oryginalne, akcesoryjne krótkie mocowanie tablicy rejestracyjnej.

6. Oryginalne akcesoryjne kierunkowskazy.

7. Sety Lightech, nieskładane.

8. Klamki Lightech, długie, nieskładane.

9. Końcówki kierownicy Lightech.

10. Crashpady obu osi wymienione na Lightech (a co, pod kolor :Red_icon_smile

11. Zaślepki lusterek Lightech.

12. Naciąg łańcucha Lightech.

13. Czerwone przewody hamulcowe w stalowym oplocie.

14. Zawieszenie Mupo. Tył amortyzator MUPO wraz ze sprężyną na 100kg, przód dostosowane wkłady (sprężynki). Całość zmontował i zestroił Łukasz z LTD34. Jeden z najlepszych speców od zawieszeń w tym kraju, jeśli nie najlepszy.

15. Quickshifter firmy CNC Racing. Działa absolutnie fantastycznie. Szkrzynia w "trybie" GP Shift.

16. Akrapovic slip-on, krótsze. Jak się ktoś wgryzie w temat były dwa rodzaje. Ja chciałem mieć te krótsze, które są bardziej zbliżone do oryginałów zarówno pod względem długości, jak i budowy od strony silnika.

17. Oryginalny, akcesoryjny zadupek.

18. Filtr powietrza KN

19. Bezwypadkowa, bezparkingowa, bezotarciowa, etc. Nie latane na gumie.

20. Ubezpieczona.

21. Zatankowana. Tylko 98 lub Shell V-Power.

22. Garażowana na stojakach (ale one nie są częścią oferty), serwisowana tylko w ASO.

23. Naturalnie mam wszystkie zdemontowane, oryginalne graty.

Jak mi się coś jeszcze przypomni, dopiszę Red_icon_smile

edit: chciałem zostawić tylko jedno zdjęcie, ale znowu nie mogę nic dodać "plik za duży" ?

Link do kilku zdjęć https://photos.app.goo.gl/P3CkJZ5MnfNxRsE17


Cena: 50.000,00 pln.

kujawsko - pomorskie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-04-05, 11:44 PM przez Peacemaker.)
2019-04-05, 10:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
R1 RN22 2013r Ostatnia nowa sztuka w Polsce ;) - Peacemaker - 2019-04-05, 10:46 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->