Serwis WROCŁAW Km Motor Tomasz Kral
Autor Wiadomość
lukasz_nr Offline
Konkretny
****

Manchester
R1 2003

Liczba postów: 609
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 2
#1
Serwis WROCŁAW Km Motor Tomasz Kral
witam panowie chciałem zapytac o serwis we wrocławiu konkretnie

Km Motor Tomasz Kral, czytałem dosc duzo dobrych opini na jego temat a nie chciał bym oddac swojej R1 w złe rece. szykuje sie na wymiane TPS'a wiąże sie to z synchronizacja czujnika z wtryskami i trzeba listwe wtryskowa wyjmowac.... A nie chce aby moja R1 chodziła gorzej niz przed wymiana stad moje pytanie czy ktos zna ten serwis. ogolnie to mam obawy przed odstawieniem sprzetu gdziekolwiek bo pare razy sie ostro naciąłemRed_icon_frown Dzieki za każda odpowiedz
2012-07-23, 07:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#2
RE: Serwis WROCŁAW Km Motor Tomasz Kral
Dlaczego Ci tego nie wstawi i wyreguluje ASO Yamahy? We Wrocku chyba jest czy nie? Pytam bo nie wiem ale to duze miasto wiec..
2012-07-23, 07:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
lukasz_nr Offline
Konkretny
****

Manchester
R1 2003

Liczba postów: 609
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 2
#3
RE: Serwis WROCŁAW Km Motor Tomasz Kral
nie zstanawiałem sie nad aso myslałem o dobrym serwisie popartym opieniami ale zadzwonie podobno jest w wałbrzychu jednak boje sie ze ci pseudo mechanicy sa z 1 łapanki.... po prostu sie martwie o swoj sprzet i tyle.
2012-07-23, 07:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#4
RE: Serwis WROCŁAW Km Motor Tomasz Kral
Jasna sprawa, dobry mechanik to skarb Red_icon_smile Ale z regulacja wtryskow to bym najpierw zapytal w najblizszym aso ile i jak z terminami. Ich mechanicy maja szkolenia robione przez Yamahe i odpowiedni zestaw przyrzadow ktory u 'zwyklego' magika moze byc rzadkoscia lub nawet nie wie jak co dziala.. Pzdr
2012-07-23, 08:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dizzastar Offline
Młody
**

WWA
XC125E Vity

Liczba postów: 91
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#5
RE: Serwis WROCŁAW Km Motor Tomasz Kral
Po pierwsze należy się dowiedzieć w ASO, podając VIN, czy dany sprzęt podlega darmowej wymianie. Normalnie jeśli TPS nie był jeszcze wymieniany to można liczyć na gratisa.
2012-07-23, 10:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dizzastar Offline
Młody
**

WWA
XC125E Vity

Liczba postów: 91
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#6
RE: Serwis WROCŁAW Km Motor Tomasz Kral
Po pierwsze należy się dowiedzieć w ASO, podając VIN, czy dany sprzęt podlega darmowej wymianie. Normalnie jeśli TPS nie był jeszcze wymieniany to można liczyć na gratisa.
2012-07-23, 10:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->