Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: GSXR
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,

Jak wiecie sprzedałem moją RN22. Była piękna i w ogóle och i ach.
Na forum zostaje, bo po pierwsze Wy - ludzie jesteście super, po drugie to mój ulubiony plastik, po trzecie pewnie jeszcze kiedyś kupię R1.

Powodów sprzedaży było kilka, najłatwiej opisać to brakiem czasu. Na dojazdy do pracy mam "wygodniejszy" motocykl, a w koło komina nie jeżdżę. Zresztą teraz jak są takie upały to wole samochodem z klimą jechać.
Myślałem, czy nie zostawić jej na amatorskie zabawy na torze, ale po kilku rozmowach z mądrzejszymi zdecydowałem, że na początek lepiej wybrać coś mniejszego i tańszego (w ew. odbudowie).
Wtedy przypomniałem sobie i Gixie, który od trzech lat stoi w piwnicy, a w zasadzie w magazynie. (wiem, że zakurzony, ale słowo, że był przykryty dedykowanym pokrowcem).

Teraz muszę go doprowadzić do porządku i jazda na okoliczne tory.
Fajny sprzęt. Wygląda jak by 100 Lat  stał i czekał aż ktoś go uratuje  Red_icon_LOL
600 czy 750?
600.
Dobrze czasami zrobić porządek, fajne rzeczy można odkopać Red_icon_smile
moze chcesz go sprzedac ?
Super sprawa takie coś sobie "odkopać" heheheh
poszukaj dobrze może jakaś torówka jest zakopana pod kocem Red_icon_tongue
Też bym sobie chciał po jakimś czasie przypominać o takich rzeczach Red_icon_cheesygrin
Nie, nie chce sprzedać, będę jeździł Red_icon_smile
Przyznacie, że dobra motywacja do robienia porządków.
Zapomniałeś, że masz moto w magazynie Red_icon_cheesygrin ?
Nie wiem co w tym dziwnego. Ja często zapominam o takich nie istotnych rzeczach. W tamtym miesiącu przypomniałem sobie o motorówce którą zostawiłem w Mikołajkach w tamtym sezonie a dzisiaj, taki ze mnie gapcio, przypomniałem sobie o apartamencie w którym nie byłem od dobrych dwóch lat. Pędzi to życie w takim tempie że niedługo własną głowę zapomnę.
(2019-06-12, 11:07 PM)ryba napisał(a): [ -> ]Nie wiem co w tym dziwnego. Ja często zapominam o takich nie istotnych rzeczach. W tamtym miesiącu przypomniałem sobie o motorówce którą zostawiłem w Mikołajkach w tamtym sezonie a dzisiaj, taki ze mnie gapcio, przypomniałem sobie o apartamencie w którym nie byłem od dobrych dwóch lat. Pędzi to życie w takim tempie że niedługo własną głowę zapomnę.

Mógłbyś dać namiar na motorówkę, to po pracy bym się relaksował. Red_icon_smile
A tak ogólnie to zgadzam się Red_icon_cheesygrin
przyszły graty do motocykla:


Opony Dunlop GP Racer D212 w średniej mieszance,
Olej Motul + filtr
Akumulator Yuasa
Pompa hamulca przód z nowego gixa (wada fabryczna, rdzewieje wewnątrz) i płyn hamulcowy.


Fura już umyta, teraz przegląd i jazda na Słomczyn.
Ciekaw jestem tych opon, bo opinie mają super.
Trza było najpierw obejrzeć garaż bo może się okazać że jakieś nowe opony już w nim leżały a Ty zwyczajnie o nich zapomniałeś Red_icon_smile często tak mam.
Super to są D212 o nawie PRO .... i po tym jest numerek oznaczający mieszankę .. Te to odpowiednik Racetechów, czy innych Superdiablo Red_icon_tongue ... ALE >>> to tylko tak dla potomności, żeby ktoś wiedzieał o co kaman ... i tak WYSTARCZĄ w ujjjj Red_icon_smile
Mam taka nadzieję, podobno nawet zwykła D212 jest lepsza niż diablo corsa rosa, a na takich ostatnio jeździłem i były super.
Przy okazji fura już odebrana. Nawet crossówka załapała się mały przegląd.
Super sprawa, dobre podejście, będziesz pan zadowolonyRed_icon_smile Jak się tobie spodoba torowanie, a myślę, że niema innej opcji to przepadniesz pan, jak nie jeden tutaj Red_icon_smile